OFERTA - FOTOSTUDIO PIOTR FILIPEK

Przejdź do treści

Menu główne:

OFERTA

OFERTA

Ofertę przygotowujemy dla każdego klienta indywidualnie według wymagań. Prosimy o poświęcenie kilku chwil na zapoznanie się z naszymi propozycjami.

ŚLUB

Oferta obejmuje pełną dyspozycyjność fotografa w dniu ślubu, od przygotowań do tortu i oczepin na weselu.
Sesję plenerową planujemy na inny, dogodny dla Państwa dzień. Podpowiemy w jaki sposób wybrać miejsce w plenerze harmonizujące z Parą Młodą, a w przypadku braku pomysłów, zasugerujemy gotowe rozwiązania.
Moje zdjęcia nie są zwykłą pamiątką ze ślubu. Reportaż stanowi harmonijną opowieść o tym, co w tym wyjątkowym dniu, było między Wami najpiękniejsze.  Przez cały czas jestem "niewidzialny", nie ingeruję w przebieg uroczystości,  skupiam się na pokazaniu uczuć i emocji.
Wszystkie zdjęcia, niezależnie od ilości, otrzymują Państwo obrobione w wysokiej rozdzielczości i wyretuszowane.
Całość oprawiam w niespotykane albumy. Każdy jest moim indywidualnym, niepowtarzalnym projektem autorskim.
W promocji utworzymy dodatkowo w dwie galerie internetowe, jedną do oglądania, drugą do zamawiania odbitek ze ślubu i wesela przez Państwa gości.


SESJE NARZECZEŃSKIE

Sesja narzeczeńska jest krótszą sesją, bez limitu wykonanych zdjęć, które otrzymacie Państwo na płycie, oczywiście po obróbce i retuszu.
Sesja ta może być doskonałym czasem, w którym możecie przekonać się o jakości współpracy z fotografem.
Zdjęcia można wykorzystać do wykonania oryginalnych zaproszeń ślubnych, umieścić w albumie lub po prostu wywołać i cieszyć się pamiątką.


ŚLUBNE SESJE PLENEROWE

Ślubna Sesja Plenerowa nie ma limitu czasu, ani limitu ilości zdjęć. Liczba miejsc, w których ją wykonamy, zależy wyłącznie od Państwa.
Wszystkie zdjęcia otrzymacie obrobione i wyretuszowane na płycie DVD.
W czasie pracy unikam pozowania "na siłę", efekt końcowy jest wynikiem naszej wspólnej zabawy.

SESJA Z BRZUSZKIEM


Kiedy nadejdą wreszcie szczęśliwe dni przyszłego macierzyństwa, koniecznie trzeba zatrzymać niepowtarzalny klimat tych miesięcy w "SESJI Z BRZUSZKIEM". Pełne smaku zdjęcia będą wspaniałą pamiątką na długie lata.

SESJE PLENEROWE

Jeżeli spodobały się Państwu moje zdjęcia, a nie planujecie żadnej uroczystości, nic straconego. Zapraszamy na "SESJĘ PLENEROWĄ", która oprócz pamiątki będzie okazją do wspaniałej zabawy dla całej rodziny.

KOMUNIA CHRZCINY

PIERWSZA KOMUNIA i CHRZCINY to uroczystości bardzo szczególne w każdej rodzinie. Jeżeli nie satysfakcjonują Państwa zdjęcia robione hurtowo przez fotografa kościelnego, radzimy sesję zdjęciową potraktować równie szczególnie, jak samą uroczystość. Niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju album, będzie wspaniałą pamiątką przez długie lata.


DZIECI

Czy zauważyli Państwo, jak szybko rosną i zmieniają się nasze dzieci ? Popatrzmy na nasz skarb okiem Profesjonalnego Fotografa.

STUDNIÓWKI

Możemy zrobić reportaż z uroczystości szkolnych, takich jak studniówka, bal maturalny, wycieczka, zielona szkoła, bal karnawałowy.

FOTOGRAFIA KORPORACYJNA

Potrafię w sposób nietuzinkowy pokazać kadrę kierowniczą, oraz pracowników każdej firmy.

IMPREZY INTEGRACYJNE

Od lat specjalizujemy się w obsłudze spotkań firmowych i integracyjnych. Zapewniamy pełną dyskrecję.

I WSZYSTKO INNE...
komunia
fotograf ślubny
sesje plenerowe
zdjęcia slubne
Kliknij i porozmawiaj
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego